Estetyka

Stomatologia estetyczna to nasza specjalność. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz dostępowi do najnowszych osiągnięć współczesnej stomatologii, możemy błyskawicznie odmienić uśmiech na lepsze.

Zaplanuj konsultację

Kolor zębów możemy poprawić na wiele sposobów. W najlżejszych przypadkach sprawdza się profesjonalna higienizacja (usuwanie osadu i kamienia nazębnego). Gdy problem przebarwionych zębów jest większy, możemy zastosować mikroabrazję szkliwa z wykorzystaniem kwasów i środków ściernych. Natychmiastowy estetyczny efekt zapewniają korony i licówki porcelanowe. Metodę usuwania przebarwień dobieramy indywidualnie, w zależności od ich przyczyny, uwarunkowań w jamie ustnej oraz oczekiwań pacjenta.

Dzięki koronom i licówkom porcelanowym możemy zmienić nie tylko kolor, ale również kształt, a nawet wielkość poszczególnych zębów. Doskonały efekt estetyczny uzyskujemy dzięki współpracy z mistrzowskim laboratorium protetycznym we Włoszech oraz z najlepszymi laboratoriami w Polsce.

Ząb leczony kanałowo zwykle ma bardzo zniszczoną koronę, która z czasem robi się krucha i sinieje. Odbudowa martwego zęba za pomocą wkładu koronowo-korzeniowego wzmacnia jego strukturę, a korona porcelanowa przywraca estetyczny wygląd (kolor zgodny z pozostałymi zębami oraz właściwy kształt).

Poznaj więcej usług

Implanty


Brak nawet pojedynczego zęba ma niekorzystny wpływ na cały układ żucia, doprowadzając do zmian w zachowaniu i ułożeniu pozostałych zębów. Implantacja to najlepszy sposób na uzupełnienie luki w uzębieniu.

Protetyka


Prace protetyczne wykonane z wysokojakościowych materiałów przywracają estetykę uśmiechu i komfort życia pacjenta. Oferujemy piękne, włoskie korony i mosty porcelanowe oraz funkcjonalne protezy stałe, ruchome i natychmiastowe.

Leczenie zębów


Zapewniamy bezbolesne leczenie zębów w znieczuleniu miejscowym. Leczenie kanałowe pod mikroskopem przeprowadzamy skutecznie już w ramach jednej wizyty.

Estetyka


Przywracamy piękny uśmiech za pomocą indywidualnie dobranego planu leczenia. Wykonujemy wybielanie laserowe i nakładkowe. Dzięki koronom i licówkom porcelanowym zmieniamy kolor, kształt i wielkość zębów, tak by efekt spełniał oczekiwania pacjenta.

Ortodoncja


Jesteśmy Partnerem Invisalign® – leczenia przezroczystymi nakładkami ortodontycznymi. Skaner iTero oraz nowoczesne oprogramowanie, pozwalają nam zaprezentować na ekranie monitora symulację procesu leczenia, zanim je rozpoczniemy.

Higiena


Jesteśmy Certyfikowanym Gabinetem Guided Biofilm Therapy®, co oznacza, że profesjonalna higienizacja w naszym gabinecie jest komfortowa, bezpieczna dla dziąseł i szkliwa, a jednocześnie skuteczna.

Chirurgia


Zarówno ekstrakcje ósemek (usuwanie zębów mądrości), jak i bardzo skomplikowane zabiegi chirurgiczne przeprowadzamy w sposób bezbolesny i precyzyjny, dzięki czemu pacjent szybko wraca do zdrowia.

Diagnostyka


Nowoczesny sprzęt diagnostyczny dostępny na miejscu to zarówno dokładny i przewidywalny plan leczenia, jak i oszczędność czasu pacjenta. W naszej pracowni posiadamy tomograf i pantomograf.

Periodontologia


Zajmujemy się zachowawczym oraz chirurgicznym leczeniem chorób przyzębia (paradontozy). Wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia inżynierii materiałowej, odbudowujemy utracone lub zniszczone tkanki.

Medycyna estetyczna


Dzięki zastosowaniu doskonale przebadanych wypełniaczy, takich jak kwas hialuronowy, wypełniamy zmarszczki i korygujemy poszczególne okolice twarzy, odejmując pacjentom lat. Wykonujemy zabiegi powiększania i korekcji kształtu ust.

Terapia laserowa


Korzystamy z laserów amerykańskiej marki BIOLASE – to znakomita alternatywa dla tradycyjnych instrumentów stomatologicznych. Lasery działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo, bakteriobójczo oraz stymulują tkanki do odbudowy.

Podcięcie wędzidełka


Wędzidełko języka, wargi górnej oraz dolnej podcinamy laserowo. Zabiegi wykonujemy w sposób całkowicie bezbolesny, zarówno u dzieci powyżej 3 roku życia, jak i u osób dorosłych.