Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe są rozwiązaniem
problemu nieestetycznego uśmiechu z
powodu nierównych, przebarwionych i
lekko uszkodzonych zębów.

Umów wizytę

Po nieznacznym, oszczędnym oszlifowaniu powierzchni zęba, wykonujemy w laboratorium piękną, cieniutką „płytkę” z porcelany. Następnie za pomocą dobranych kolorystycznie cementów kompozytowych, przyklejamy ją na stałe do licowej (przedniej) zęba.

Licówki porcelanowe są bardzo trwałe, nie zmieniają kształtu i barwy przez wiele lat. Jest to najlepszy sposób na odmłodzenie żółknących, ścierających się i popękanych zębów. Można je wykonać w każdym wieku, od 17-18 roku życia aż do późnej starości.

Licówki mają bardzo naturalny wygląd. Aby uzyskać w odcinku przednim szczęki lub żuchwy doskonały efekt kosmetyczny, wskazane jest wykonanie od czterech do dziesięciu licówek. Jeżeli chcemy skorygować kształt i kolor jednego zęba, jest to również możliwe przy pomocy pojedynczej licówki.

Dodatkową zaletą licówek (jak i koron) porcelanowych jest to, że na ich gładkich powierzchniach nie osadza się tyle ciemnego osadu, ile na własnych zębach. Co więcej, przed wykonaniem licówek możemy wybielić wszystkie pozostałe zęby i dopasować licówki do nowego, jaśniejszego, ładniejszego koloru uzębienia.

 

Czas na Twoją metamorfozę?

Skontaktuj się z naszą kliniką, umów na wizytę i zacznij nowe życie bez kompleksów.

Umów wizytę

Poznaj więcej usług

Implanty


Brak nawet pojedynczego zęba ma niekorzystny wpływ na cały układ żucia, doprowadzając do zmian w zachowaniu i ułożeniu pozostałych zębów. Implantacja to najlepszy sposób na uzupełnienie luki w uzębieniu.

Protetyka


Prace protetyczne wykonane z wysokojakościowych materiałów przywracają estetykę uśmiechu i komfort życia pacjenta. Oferujemy piękne, włoskie korony i mosty porcelanowe oraz funkcjonalne protezy stałe, ruchome i natychmiastowe.

Leczenie zębów


Zapewniamy bezbolesne leczenie zębów w znieczuleniu miejscowym. Leczenie kanałowe pod mikroskopem przeprowadzamy skutecznie już w ramach jednej wizyty.

Estetyka


Przywracamy piękny uśmiech za pomocą indywidualnie dobranego planu leczenia. Wykonujemy wybielanie laserowe i nakładkowe. Dzięki koronom i licówkom porcelanowym zmieniamy kolor, kształt i wielkość zębów, tak by efekt spełniał oczekiwania pacjenta.

Ortodoncja


Jesteśmy Partnerem Invisalign® – leczenia przezroczystymi nakładkami ortodontycznymi. Skaner iTero oraz nowoczesne oprogramowanie, pozwalają nam zaprezentować na ekranie monitora symulację procesu leczenia, zanim je rozpoczniemy.

Higiena


Jesteśmy Certyfikowanym Gabinetem Guided Biofilm Therapy®, co oznacza, że profesjonalna higienizacja w naszym gabinecie jest komfortowa, bezpieczna dla dziąseł i szkliwa, a jednocześnie skuteczna.

Chirurgia


Zarówno ekstrakcje ósemek (usuwanie zębów mądrości), jak i bardzo skomplikowane zabiegi chirurgiczne przeprowadzamy w sposób bezbolesny i precyzyjny, dzięki czemu pacjent szybko wraca do zdrowia.

Diagnostyka


Nowoczesny sprzęt diagnostyczny dostępny na miejscu to zarówno dokładny i przewidywalny plan leczenia, jak i oszczędność czasu pacjenta. W naszej pracowni posiadamy tomograf i pantomograf.

Periodontologia


Zajmujemy się zachowawczym oraz chirurgicznym leczeniem chorób przyzębia (paradontozy). Wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia inżynierii materiałowej, odbudowujemy utracone lub zniszczone tkanki.

Medycyna estetyczna


Dzięki zastosowaniu doskonale przebadanych wypełniaczy, takich jak kwas hialuronowy, wypełniamy zmarszczki i korygujemy poszczególne okolice twarzy, odejmując pacjentom lat. Wykonujemy zabiegi powiększania i korekcji kształtu ust.

Terapia laserowa


Korzystamy z laserów amerykańskiej marki BIOLASE – to znakomita alternatywa dla tradycyjnych instrumentów stomatologicznych. Lasery działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo, bakteriobójczo oraz stymulują tkanki do odbudowy.

Podcięcie wędzidełka


Wędzidełko języka, wargi górnej oraz dolnej podcinamy laserowo. Zabiegi wykonujemy w sposób całkowicie bezbolesny, zarówno u dzieci powyżej 3 roku życia, jak i u osób dorosłych.

Zadzwoń
do nas

Kontakt

Sprawdź
cennik usług

Cennik