Zmiana konturu ust

Zbyt wąskie, zwiotczałe usta to kompleks, który potrafi odebrać pewność siebie, jak i satysfakcję z najpiękniejszego uśmiechu. Dlatego w naszej klinice przeprowadzamy zabiegi powiększania oraz korekcji kształtu ust.

Powiększanie oraz korekcja kształtu ust kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja występująca naturalnie w organizmie. Niestety z czasem jej zawartość ulega znacznemu obniżeniu. W przypadku okolicy ust powoduje to wiotczenie skóry, zmniejszanie objętości czerwieni wargowej oraz stopniowe zacieranie konturu ust. Młodzieńczy wygląd można jednak przywrócić – zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego umożliwia korekcję kształtu ust. Polega on na wypełnieniu (powiększenie) i poprawie konturu warg.

Efekty zabiegu korygującego z wykorzystaniem kwasu hialuronowego:

  • poprawa wyglądu ust według preferencji,
  • większa objętość,
  • nawilżona czerwień wargowa,
  • wygładzone zmarszczki wokół ust.

Po zabiegu możliwy jest niewielki obrzęk, który znika w ciągu kilku dni. Dla maksymalnego komfortu wrażliwych pacjentów, zabieg przeprowadzamy bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym.

Przeciwwskazania:

  • uczulenie na kwas hialuronowy,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • niewyrównana cukrzyca,
  • aktywne zakażenie okolicy zabiegu, opryszczka,
  • ciąża.

 

Poznaj więcej usług

Implanty


Brak nawet pojedynczego zęba ma niekorzystny wpływ na cały układ żucia, doprowadzając do zmian w zachowaniu i ułożeniu pozostałych zębów. Implantacja to najlepszy sposób na uzupełnienie luki w uzębieniu.

Protetyka


Prace protetyczne wykonane z wysokojakościowych materiałów przywracają estetykę uśmiechu i komfort życia pacjenta. Oferujemy piękne, włoskie korony i mosty porcelanowe oraz funkcjonalne protezy stałe, ruchome i natychmiastowe.

Leczenie zębów


Zapewniamy bezbolesne leczenie zębów w znieczuleniu miejscowym. Leczenie kanałowe pod mikroskopem przeprowadzamy skutecznie już w ramach jednej wizyty.

Estetyka


Przywracamy piękny uśmiech za pomocą indywidualnie dobranego planu leczenia. Wykonujemy wybielanie laserowe i nakładkowe. Dzięki koronom i licówkom porcelanowym zmieniamy kolor, kształt i wielkość zębów, tak by efekt spełniał oczekiwania pacjenta.

Ortodoncja


Jesteśmy Partnerem Invisalign® – leczenia przezroczystymi nakładkami ortodontycznymi. Skaner iTero oraz nowoczesne oprogramowanie, pozwalają nam zaprezentować na ekranie monitora symulację procesu leczenia, zanim je rozpoczniemy.

Higiena


Jesteśmy Certyfikowanym Gabinetem Guided Biofilm Therapy®, co oznacza, że profesjonalna higienizacja w naszym gabinecie jest komfortowa, bezpieczna dla dziąseł i szkliwa, a jednocześnie skuteczna.

Chirurgia


Zarówno ekstrakcje ósemek (usuwanie zębów mądrości), jak i bardzo skomplikowane zabiegi chirurgiczne przeprowadzamy w sposób bezbolesny i precyzyjny, dzięki czemu pacjent szybko wraca do zdrowia.

Diagnostyka


Nowoczesny sprzęt diagnostyczny dostępny na miejscu to zarówno dokładny i przewidywalny plan leczenia, jak i oszczędność czasu pacjenta. W naszej pracowni posiadamy tomograf i pantomograf.

Periodontologia


Zajmujemy się zachowawczym oraz chirurgicznym leczeniem chorób przyzębia (paradontozy). Wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia inżynierii materiałowej, odbudowujemy utracone lub zniszczone tkanki.

Medycyna estetyczna


Dzięki zastosowaniu doskonale przebadanych wypełniaczy, takich jak kwas hialuronowy, wypełniamy zmarszczki i korygujemy poszczególne okolice twarzy, odejmując pacjentom lat. Wykonujemy zabiegi powiększania i korekcji kształtu ust.

Terapia laserowa


Korzystamy z laserów amerykańskiej marki BIOLASE – to znakomita alternatywa dla tradycyjnych instrumentów stomatologicznych. Lasery działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo, bakteriobójczo oraz stymulują tkanki do odbudowy.

Podcięcie wędzidełka


Wędzidełko języka, wargi górnej oraz dolnej podcinamy laserowo. Zabiegi wykonujemy w sposób całkowicie bezbolesny, zarówno u dzieci powyżej 3 roku życia, jak i u osób dorosłych.